otel dekorasyon

başa dön
Emeği Geçenler , Künye
Yayın Sahibi: Talya Ajans Ltd Şti

Sahibi ve Sorumlu Yazı İşleri Müdürü: Müzeyyen Tıraşçı

Yayın Yönetmeni: Müzeyyen Tıraşçı

Editörler: Yaprak Norgaz

Pazarlama Yöneticisi: Havva Çetin

Satış Bölge Yöneticileri: Havva Çetin

Grafik Tasarım: Dilek Pekçolak, Mehtap Öz

Web & Yazılım: Egem Yazılım

ISSN: 2147-9232

Yayın Politikamız
Projem.com.tr nin temel olarak yayın içeriği mimari, iç mimari, peysaj mimari ve dekorasyon,projeleri ile endüstriyel tasarım ürünleri vb. sektörel haberlerden oluşmaktadır.
Yayınımızın amacı, bu sektörü oluşturan mimarlar, mühendisler, müteahhitler vb. profesyonellere, turizmcilere, yatırımcılara, üniversite öğrencilerine ve son tüketiciye yönelik görsel zenginlikte ve bilgiler sunmaktır.
Projem.com.tr deki içerikler doğru ve güvenilir kaynaklardan araştırma yapılarak tercüme ve metinler hazırlanmaktadır.
Buna göre özgün bir şekilde yayına hazırlanmaktadır.


Telif Hakları ve Kullanım Koşulları
Projem.com.tr nin her türlü telif hakları Talya Ajansa aittir.
Projem.com.tr’nin içeriğini oluşturan Haberler, Köşe Yazısı, Söyleşi, Proje, Yarışma Projeleri, Haber metinlerinin ve görsellerinin tümü ya da bir kısmı Talya Ajans’ın izni olmadan basılı ya da online (CD, İnternet) ortamda kullanılamaz, çoğaltılamaz.
Ürün Tanıtımı, Reklam bölümlerinin içeriğini oluşturan metin ve görseller basılı ya da online (CD, İnternet) ortamda kesinlikle kullanılamaz, çoğaltılamaz.
Talya Ajans’a ait tüm kurumsal logo, görsel, fotoğraflar izin alınmadan basılı ya da online (CD, İnternet) ortamda kullanılamaz, çoğaltılamaz.
İzin alındıktan sonra yayınlanması durumunda metinlerin kaynağı olarak Projem.com.tr belirtilmesi, faydalanılan kaynakların, yazan, derleyen, çeviren kişilerin isimlerinin belirtilmesi zorunludur.
Günlük gazetelerden alınan haberlerin içeriğinde oluşabilecek hatalardan Projem.com.tr sorumlu değildir.
İçeriğinin düzeltilmesi gereken haberler için önce birincil kaynağına başvurulması gerekmektedir. Söz konusu gazetede tekzip yayınlanmasının ardından Projem.com.tr'de gerekli düzeltme yapılmaktadır.
Yarışmalarda, Etkinlikler bölümlerinde yayınlanan konuk, tarih ya da saat gibi bilgilerde oluşabilecek değişikliklerden Projem.com.tr sorumlu değildir.
Haberler, Köşe Yazısı, Söyleşi, Etkinlikler, Yarışmalar, Proje, Yarışma Projeleri bölümlerinin konuyla ilişkili başlıklarına üyelerinin yaptığı yorumlardan Talya Ajans sorumlu değildir.
Projem.com.tr’de yayınlanan tüm içerik ve görsellerin sorumluluğu yayınlayan kişi ya da kurumlara aittir.