otel dekorasyon

başa dön

Dünyaya Bir Işık Ol… SAMİRA EXCLUSIVE

Dünyaya Bir Işık Ol…
SAMİRA EXCLUSIVE

“Dünyada yıldızlara en yakın yer Kalkan” demiş ünlü tarihçi Heredot..
Akdeniz’in büyülü sahil kasabası Kalkan’ın butik otellerinden biri olan Samira Exclusive de “Dünyaya bir ışık ol” mesajı ile ünlü tarihçiyi destekler nitelikte..

Yılmazlar İnşaat Turizm firmasının 1989 yılından bu yana işlettiği tesis olan Samira yıllar içerisinde yeni bloklar ile genişleyerek bu günkü konuma ulaşmış. Samira Exclusive şimdilerde balayı, aile süitlerinden oluşan şık odaları ve yenilenen yapısı ile Kalkan da bir yıldız gibi parlıyor.

Tesisin yenilemesini Cenk Doğan Architecture üstlenmiş. Kalkanda çeşitli villa projeleri yapan Yılmazlar İnşaat ile uzun zamandır çalışan Mimar Cenk Doğan Samira Exculusive için sade ve yalın çizgilerden oluşan şık bir tasarım yapmış. Akdeniz’in bu şirin kasabasına çok yakışan bir tesis olmuş Samira.

Misafir memnuniyetini ön planda tutan hizmet anlayışı ile çeşitli ödüller alan tesiste toplam 43 oda bulunuyor. Bunların 3 tanesi jakuzili ve özel teraslı balayı suiti, 2 adet penthouse suiti yine jakuzi ve teraslı 6 adet aile suiti, 17 adet apart daire ve 15 adet superior deniz manzaralı double odadan oluşmakta.

Mimar Cenk Doğan sade ve şık çizgilerden oluşan tasarımına konukları şaşırtacak önemli detaylar eklemiş. Tesise adımını atan misafirler loby deki dev elma figürlerini ilgi ile izlerken, Odalarına geçtiklerinde duvarlardaki ilgi çekici mesajlar karşılıyor onları.