otel dekorasyon

başa dön

GAN Çağdaş El İşçiliğinin En Güzel Örneği

"GAN"

Çağdaş El İşçiliğinin En Güzel Örneği 

CANEVAS ile Charlotte Lancelot GAN Markası ile birlikte geleneksel nakış işçiliğini yeniden yorumluyorlar. İlk koleksiyonunda halılar, minderler, rulo yastıklar, hint geleneğinden yataklar ve yer sehpaları dahil dış mekanda iç mekan konforu sağlayan bir çok öğe ile dikkatleri üzerine çekti. Dış mekanların kullanımını daha rahat, keyifli ve huzurlu hale getiren GAN yeni ürünlerle yine ön planda.

 

Bünyesinde 30 tane tasarımcı ile çalışan GAN her alanda farklı tasarımcıları ön plana çıkarıyor.

Yeni tasarımların yaratıcısı ise Héctor Serrano. Projeleri, İnovasyonu, alışılmamış ve yaratıcı bir şekilde tanıdık fikirler ile birleştirerek tasarım aşamasına geçmiş.

Çalışmalarını ürün, alan, iletişim ve laboratuar çalışmaları olarak birbirinden ayıran Serrano, mevcut olanları sorgulamanın yanı sıra yeni formülleri uygulamaya koymalarına da olanak tanıyan araştırma projeleri yürütüyor.

Yeni tasarım kanepeler ve dinlenme alanları kendinizi uzaysal bir atmosferde hissetmenizi sağlayabilir. Uzun ömürlü, fonksiyonel ve görsel bir şöleni andıran tasarımlar mekanın bütün atmosferini değiştirebilecek bir dinamiğe sahip.

 

Geleneksel çizgilerden çok uzak bir mantık ve vizyonla tasarlanan ürünler tasarım çevrelerince devrim niteliğinde değerlendiriliyor.

Soyut çizgilerden oluşan çağdaş koleksiyon, çağdaş olmasına karşın el işçiliğinin en güzel örneklerini sergilemekte.