otel dekorasyon

başa dön
6 AĞUSTOS
224 defa Okundu

Mustafa Çankaya nın 100yüz100ülke fotoğraf sergisi Antalya Havalimanında

Mustafa Çankaya nın 100yüz, 100ülke  fotoğraf sergisi Nurus Ana sponsorluğunda Fraport Tav Antalya Havalimanında açılıyor.

Bilginin ve birikimin nesillerden nesillere aktarımının kıymetini çok iyi bilen 92 yıllık bir marka olan Nurus, son on yılda milyarlarca yolcuyu terminal çözümleri ile buluşturmuştur. Türkiye’nin öncü mobilya, teknoloji, tasarım ve üretim firmalarından biri olan Nurus, 1927 yılından beri tasarım ve üretimde estetiğin yanı sıra sürdürülebilirliği, sağlığı ve işlevselliği ön planda tutarak, tüm yaşam alanları için yenilikçi ve akılcı çözümler üretmektedir.

Mustafa Çankaya’nın Atatürk Havalimanından transit geçen binlerce yolcudan ilham alarak başlattığı ilk kişisel projesinin amacı; 100 farklı ülkeden 100 farklı insanın portresini çekerek havalimanının çok sayıda farklı yolcu tarafından kullanıldığını ve bu yolcuların kültürel çeşitliliğini belgelemektir. Tek bir alanda bu kadar farklı ülkeden insanın fotoğrafının çekilmesi ise, benzeri olmayan bir projedir.

Ulusal ve uluslararası arenada kültürel, akademik ve sanatsal projeleri her zaman desteklemekten mutluluk duyan Nurus, “100Yüz100Ülke” sergi fotoğraflarında havalimanı terminal koltuklarıyla yer almaktadır.

“100Yüz100Ülke” fotoğraf sergisi, Nurus ana sponsorluğunda, Fraport TAV’ın değerli katkılarıyla 7 Ağustos-6 Eylül 2019 tarihleri arasında Antalya Havalimanı İç Hatlar Terminali Giden Yolcu salonu galeri katında görülebilecektir.