otel dekorasyon

başa dön

Cozze Collection da Mekanlara ruh katan aksesuarlar

Cozze Collection, Mekanların Keyifli Ayrıntıları

Dekorasyondaki temel belirleyici, ayrıntılara verilen önemde gizli. Kullanılan küçücük bir aksesuar bile mekanın ruhunu ve kimliğini oluşturuyor.

Son yıllarda gelişen ve değişen dekorasyon trendleri ile aksesuarlarında sınır tanımaz bir hale geldiğini söylemek mümkün. Sandıklar, süpürgeler, vazolar, plaklar kullanılan tüm materyaller bir anda mekanın çok farklı bir köşesinde keyifli bir aksesuara dönüşebiliyor.

Mekanın son dokunuşları olan aksesuarlar sadece güzel oldukları için değil, mekanın tamamıyla uyum sağladıklarında tam anlamıyla bir tamamlayıcı oluyorlar. Bu sebeple mekanın aksesuarları belirlenirken mekanın genel konsepti, renkleri, kullanılan mobilyaları, hatta mekanda kullanılacak müzik bile etkili olmakta.

Aydınlatma ve Aksesuar konusunda Antalyanın lider firmalarından Cozze Collection, yerli ve ithal ürünlerden oluşan aksesuar koleksiyonu sayesinde  yatırımcı ve mimarlara sınırsız seçenekler  sunuyor. Modern, klasik ve ve avangard tasarım ürünlerinden  oluşan  aksesuar ve aydınlatmalar ile mekanlara ruh katmaya devam ediyor.