otel dekorasyon

başa dön

Erkal Sarıkule Dekorasyon İle İtalyan Boyanın Şık Dokunuşları

Erkal Sarıkule Dekorasyon İle İtalyan Boyanın Şık Dokunuşları

2004 yılından bu yana Antalya’da hizmet vermekte olan Erkal Sarıkule dekorasyon, kartonpiyer, alçıpan asma tavan, alçıpan bölme duvar, alçıpan duvar giydirme, taş yünü asma tavan, metal asma tavan, boya ve benzeri birçok konuda müşterilerine profesyonel hizmet vermekte. ‘’Bazen bir ev değil hayat seçersiniz’’ sloganı ile yola devam eden Erkal Sarıkule’den ile seçtiğimiz hayatlara küçük dekoratif dokunuşlar üzerine bilgiler aldık.

25 yıllık deneyimi ile kalite ve işçiliği odak noktası haline getiren firma Dekoratif Duvar Boyaları ile ilgili de profesyonel hizmet vermekte. Boya sektöründe İtalyan boya ismiyle anılan bu ürünlere aslında bir yüzey kaplama ürünü denilebileceğini belirten Erkal Sarıkule, bunun sebebini sıradan kullanılan plastik boyalar ve diğer boya çeşitleri gibi su ve benzeri maddeyle inceltilip fırça veya rulo ile uygulanmamasından kaynaklandığını, daha çok kendine özgü efektli sünger yardımıyla ve çelik malayla uygulandığını belirtti. İtalyan boya ismiyle anılmasının nedeni ise boyanın İtalya’da üretilmesi ve İtalya’dan ithal edilmesidir.

 Birçok otel, iş yeri ev projesine imza atan Erkal Sarıkule Dekorasyon, bu boyanın en güzel yanın silinebilir olmasının altını çizerek, bu yüzden iç cephede olduğu gibi dış cephelerde de güvenle kullandıklarını belirtti. Küf ve mantar yapmayan İtalyan boya, kullanıldığı ortama bambaşka bir hava katar. ‘’Enerji alanınızı içine alan yaşam alanı değiştiğinde, değişen yalnızca bir ev değildir. Hayatın neredeyse bütünü değişir.’’ Diyen Erkal Sarıkule birçok renk ve desen seçeneği mevcut olan İtalyan boya desen ve renk çeşitliliği ile dekorasyonda boyanın çok ötesinde bir etki yarattığını belirtti.

İlk bakışta bir plaka yüzeyini anımsatmasına rağmen, uygulama şekline göre mekana özgün bir hava katan İtalyan boyanın toz ve kir tutma olasılığı diğer uygulamalara göre neredeyse yok gibidir. Kaygan yüzeyi ile silinebilir olması büyük bir avantaj sağlar.

Duvarlarınıza gümüş, altın, bronz gibi görünümlerin yanı sıra kabartma gibi efektlerle de zengin görünümler elde edebilirsiniz.

Kullanıldığı alanlarda boyadan çok kabartma yada duvar kağıdı etkisi yaratan İtalyan boya, lokal kullanımlarla farklı kombinasyonlar yakalayabileceğiniz etkili bir malzeme.