otel dekorasyon

başa dön

Mekana Uyum Sağlayan, Zamansız Ürünler

Mekana Uyum Sağlayan, Zamansız Ürünler

Detaylı, Anlaşılır ve Sonuç Odaklı Projeler

Antalya’da kurulan Lama tasarım ofisi 2015-2016 yıllarında birçok ulusal ve uluslararası fuarda yer aldı. İstanbul Mobilya Fuarı İSMOB, Antalya Anfaş Hotel Equipment, Amerika Birleşik Devletlerde High Point Furniture, ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde Dubai Dubai International Project Fair 2016 gibi bir çok organizasyonda sıra dışı tasarımlarını sergiledi.

Tasarlanan ürünlerde,  doğal materyaller kullanılarak, yenilikçi, özgün ürünler ile mekan ve mobilya arasında fonksiyonel, sıcak, yaşanılabilir bir yaklaşım ön plana çıkarılmakta.

Teknolojinin son olanakları kullanılarak hazırlanan detaylı, anlaşılır ve sonuç odaklı Projeler ‘’Tasarım’’ ilkesini temel almakta.

Tasarlanan ürünlerde sade, basit, ulaşılabilir ve kullanışlı çizgiler ön planda. Günlük yaşam alanlarının daha rahat ve konforlu kullanımına yönelik çizgiler dikkat çekmekte.

Lama Tasarım ortaklarından Mimar Serap Boztaş, bebek ve çocuk odaları ile başladığı tasarım serüvenine tüm yaşam alanları için yeni çizgiler oluşturarak devam ediyor. Tasarımı Serap Boztaş’a ait olan Triangle Koltuk 2016 yılında Amerika Birleşik devletlerindeki High Point Furniture Fuarında tasarım ödülünü alarak, yurtdışı ve yurtiçi fuarda sergilendi.

İç Mimar Ahmet Boztaş özellikle fabrika, ofis, otel, konut iç tasarımında çok fonksiyonel ve estetik çözümler üretiyor. Yenilikçi, çağı yakalayan ürün tasarımları birçok yurtiçi ve yurt dışı fuarda sergilendi.

İçmimar Ahmet Boztaş

Mimar Serap Boztaş