otel dekorasyon

başa dön

Bir evin olmazsa olmazları

Bir evin olmazsa olmazları

Bir evin “olmazsa olmaz” ürünlerini tek bir çatı altında sunan Crate and Barrel, salonlardan yatak odalarına, banyolardan mutfağa tüm yaşam alanlarını tamamlayan 50 ürünü açıkladı.

Evde en çok vakit geçirilen alanlardan olan salonların olmazsa olmaz parçalarının başında koltuk, sehpa, dolap ve televizyon ünitesi yer alıyor. Salonunuzun büyük parçalarını seçtikten sonra sırada ufak detaylarla yaşam alanınızı tamamlamak kalıyor. Salonlarınıza sıcaklık katmak için her zevke uygun halı ve aydınlatma seçenekleri sunan Crate and Barrel, mekanlara ışıltı katmak için ise farklı boy ve ölçülerdeki aynaları öneriyor.

Sevdiklerinizin her an sizinle birlikte olmasına imkan veren çerçeveleri ve rengarenk çiçeklere eşlik edecek vazoları da salonunuza eklemeyi unutmayın. Detaylarda fark yaratmak isteyenler için de mumluk ve şamdanlardan kanepe örtülerine, yüzlerce dekoratif objeden baskı tablolara uzanan birçok ürün alternatifleri sunuluyor.

Yatak odaları ve banyolar

Şık, kullanışlı ve konforlu yatak alternatifleri ile birlikte, mango ağacı, masif tik ağacı, Peroba ahşabı ve kavak ağacı gibi birçok zengin malzemeden üretilmiş komodinler sunan Crate and Barrel, tamamlayıcı rengarenk yastıklar, zarif çarşaflar ve nevresimlerle yatak odalarına rahatlık ve sıcaklık katıyor.

Mutfak ve yemek masaları

Mutfak aletlerinden bıçaklara ve her türlü tencere-tavaya kadar, eksiksiz bir mutfak için gereken her şeyi bir arada sunan Crate and Barrel, yemek masası ve sandalye koleksiyonları ile de hayalinizdeki yemek odaları için ister şık, ister sade kombinasyonlar yaratma imkanı sunuyor.

Yemek yapma keyfinize keyif katan Crate and Barrel, mutfakta sizlere fırın kapları, kek kalıpları, pişirme ve hazırlama gereçlerinin yanı sıra süzgeç, kesme tahtası, saklama kabı ve tepsi gibi hayatı kolaylaştıran ürünleri ile eşlik ediyor.

Her gün farklı bir sofra kurmak isteyenlere rengarenk masa örtüleri, Amerikan servisleri ve yemek takımlarını öneren Crate and Barrel, şıklıkları ile göz dolduran masaları tamamlamak için ise sürahiden su ve meşrubat bardağına, kadehlerden karaflara ve çatal-bıçaklara kadar bir sofranın tüm olmazsa olmazlarını bir arada sunuyor.