otel dekorasyon

başa dön
15 NİSAN
1545 defa Okundu

Dünya starlarının adresi: Crown Villa

Dünya starlarının adresi: Crown Villa

Yeşil ve maviyi kucaklayan coğrafyası,  standart odalarında dahi VIP hizmet sunan kişiye özel anlayışı ile dikkatleri üzerinde toplayan Regnum Carya Golf & Spa Resort, dünya starlarını ağırlayabilecek kapasitede donanım ve lükse sahip.

Otel bünyesinde yer alan ve yalnızca çok özel konukların hizmetine sunulan Crown Villa, özel bahçesi, havuzu, açık havadaki jakuzisi ile 3500’lik alana sahip.
Devlet başkanlarının, dünyaca ünlü starların, politikacıların ve üst düzey iş adamlarının konaklayabileceği ultra lüks villa, mekana özel dekorasyonu, sunduğu hizmet ve sahip olduğu donanımla fark yaratıyor.

Her ayrıntının tek tek düşünülerek tasarlandığı Crown Villa’da, 180 m2'lik ana yatak odası dışında biri engelli kullanımına uygun, ayrı giyinme odası ve banyosu olan 4 yatak odası, 210 m2 şömineli salon, 160 m2 içerisinde ayrıca bir playstation odasının da bulunduğu çok amaçlı salon, özel toplantı odası, dünya markaları ile donatılmış mutfak, 420 metrekarelik özel ısıtmalı yüzme havuzu, teras, özel spa merkezi ve jakuzili masaj odası bulunuyor.

Crown Villa'nın dikkat çeken mimarisi Profil Mimarlık'a ait, iç dekorasyon ise Arketipo Mimarlık tarafından yapılmış. Tüm detayların özenle düşünüldüğü tasarımlar bizzat Arketipo Mimarlık tarafından üretilmiş. Villada kullanılan tüm malzemeler, dünyaca ünlü markalardan seçilmiş.


Yüksek düzey güvenlik
Önemli konukların ağırlandığı villada güvenlik ayrı bir başlık olarak ele alınmış. Kurşun geçirmez camları, özel kilit sistemi ile donatılmış kapıları ile özel bir kamera sistemi bulunan ve etrafı yüksek duvarlarla çevrili Crown Villa, konaklayan kişinin güvenliğini en üst seviyede tutuyor.