otel dekorasyon

başa dön

Lüks ve sade bir estetikle tasarlanan Wish More Hotel İstanbul

Lüks ve sade bir estetikle tasarlanan Wish More Hotel İstanbul 

Wish More Hotel İstanbul, 198 odası ve süitlerinde antrasit ve beyazın asil uyumunu, zevkli tasarım aksesuarlarla pekiştiriyor. Lüksün sade bir estetikle dengelendiği odalarda misafirler kaliteli ve rahat bir konaklama deneyimine davet ediliyor.

Tamamı yerli sermayeyle 2016 yılında hayata geçirilen Wish More Hotel İstanbul projesi, Saroz Gayrimenkul’ün turizm alanındaki ilk iştiraki.  Wish More Hotel İstanbul, sektöre yeni katılan bir yerli marka olarak, bu ülkenin genetiğinde ve geleneğinde var olan misafirperverliği, uluslararası standartlardaki otelcilik hizmetiyle birleştirmeyi ve markanın adında da yer alan  “More” (Daha Fazla) ifadesinden yola çıkarak; daima beklentilerden daha fazlasını yerine getirme motivasyonuyla sektöre değer katan kalıcı bir marka olmayı amaçlıyor.

Wish More Hotel İstanbul, 198 odası, Fitness & SPA salonu, konsept restoranı, balo ve toplantı salonlarıyla misafirlerini ağırlamaya başladı. İstanbul’un en hızlı gelişen bölgelerinden Bayrampaşa’nın merkezinde yer alan Wish More Hotel İstanbul, profesyonel servis yaklaşımı, kent kültürünü yansıtan hizmet özellikleri ve iş dünyasına özel yenilikçi uygulamaları ile misafirlerine, keyifli ve konforlu bir konaklama deneyimi sunuyor.

Etkinlik alanları
Otelde, yeni teknoloji ile donatılmış, üçü gün ışığı alan toplam altı toplantı salonu, ikiye bölünebilir toplam 254 m2 genişliğindeki konferans salonu, 431 m2 genişliğindeki 350 kişi kapasiteli ve 6.40 m tavan yüksekliğine sahip kolonsuz balo salonu ve 400 m2 genişliğinde 350 kişi kapasiteli açık hava etkinlik alanı bulunuyor.

Wish More Fitness & SPA
1600 m2 alan üzerine kurulu SPA & Fitness salonu, yerli ve yabancı terapist ve spor koçlarının rehberliğinde sunulan egzersiz programları ve doğu ile batı prensiplerini uzlaştıran bütünsel bakım ritüelleriyle modern bir şehir SPA merkezi olarak hizmet veriyor. Tesis içinde ayrıca 280 m2 büyüklüğünde iki havuz, jakuzi, sauna, Türk hamamı, buhar odası, beş masaj odası ve bir cilt bakım odası yer alıyor.