otel dekorasyon

başa dön
20 EYLÜL
1764 defa Okundu

Sarayın içinde Saray var.

SARAYIN İÇİNDE SARAY VAR!

Lüks, konfor ve romantizm, geleneksel saray konsepti ile tasarlanan Jumeirah Bodrum Palace’ın  hücrelerine kadar işlemiş.

Dünyanın lüks otel zincirlerinden Jumeirah Group tarafından Bodrum'da hayata geçirilen Jumeirah Bodrum Palace’da “sarayın içinde saray var”!

Geleneksel saray mimarisi ile tasarlanan Jumeriah Bodrum’da lüks her köşede kendini hissettiriyor. Otelin bünyesinde sarayın tüm ihtişamının yansıtıldığı suit ve villaların yanı sıra altı yatak odalı bir saray da var.


 

Özgünlük unsuru öne çıkıyor

Misafirlerini “Stay Different” mottosuyla ağırlayan Jumeirah Bodrum Palace 110 bin metrekarelik alana kurulu. Jumeirah Bodrum Palace, Bodrum merkezinden yaklaşık 10 dakika uzaklıkta. Otelde, deniz manzaralı, geniş teraslı büyük suitler, villalar ve altı yatak odalı bir saraydan oluşan 134 oda yer alıyor. Suitlere ve villalara ait toplam 55 özel havuzu bulunuyor. Tesiste ayrıca a 7 aile havuzu da var. Lawles Jumeirah Grup’un tüm otellerinde var olan özgünlük unsurunu Jumeirah Bodrum Palace’ta da kendini hissettiriyor.

 

 110 bin metrekarelik bir alan üzerine kurulan Jumeirah Bodrum Palace’ta, İtalyan konseptli Fortunella, Lübnan konseptli Al Nafoorah gibi çeşitli restoranlar ve barlar, 10 bakım odası bulunan Talise Spa, lüks hamam, tam donanımlı bir fitness merkezi, Sinbad’s Kids Club oyun merkezi, dünyanın önde gelen markalarının mağazaları mevcut.
Jumeirah Bodrum Palace, Bodrum Palace’ın altın varaklı kubbeye sahip ana binasında 56 grand ve premium suit bulunuyor. “Maldivian Suit ve Villaları” ile Maldivler’in esintisini Bodrum'a taşıyor. 


Sahile 20 metrelik bir mesafede bulunan Maldivian Suit, ada cenneti konseptini yansıtacak şekilde geleneksel dekorlarla süslenmiş. 110 metre karelik suitte ferah alan, konfor ve sakinlik hedeflenmiş. Deniz manzaralı jakuzisi bulunan lermer banyo, Bulgari malzemeleri ile donatılmış. İki kişilik yatak denize karşı konumlanmış. Soyunma odasına da yer verilen suitlerin terasına yerleştirilen jakuzi ile manzara keyifi doruğa çıkarılmış.Saray, Jumeirah Bodrum Palace’ın en ilgi çekici bölümlerinden biri. 2 bin metrekarelik alana yayılan sarayın, içinde her biri ensuite ve jakuzi içeren gösterişli 6 yatak odası bulunuyor. Saray içerisinde, deniz suyu tesisatına sahip özel bir kapalı ve açık yüzme havuzu, sadece Saray misafirlerine özel iskele, geleneksel bir Türk hamamı ve sauna içeriyor.

 

Lobi ve villalarda Kazakistanlı bir sanatçının elle boyadığı eserleri bulunuyor. Lobi ve halka açık alanlarda birçok yer altın varaklarla dekore edilmiş.