otel dekorasyon

başa dön
01 NİSAN
1987 defa Okundu

A’ Tasarım Ödülleri ve Yarışması Başlıyor.

Her yıl uluslararası alanda tanınmış seçkin jüri topluluğu tarafından gerçekleştirilen tasarım yarışması yeniden start alıyor. Katılımların 28 Şubat’a kadar kabul edildiği yarışmanın sonuçları 15 Nisan’da açıklanıyor..

Dünyanın farklı kültürlerinden ve farklı disiplinlerinden beslenen tasarımcılarla eserlerini bir araya getiren A' Tasarım Ödülleri'nin alt metninde; bilimin, tasarımın, yaratıcılığın ve teknolojinin sınırlarının zorlanarak değerli tasarıma bakışın yükseltilmesi amacı yatıyor. Bunun yanı sıra endüstriyel sektörlerde yaratıcı, orijinal fikirli ve farklı konseptlerdeki en iyi tasarımları ön plana çıkartarak, iyi tasarımlara karşı global bir farkındalık yaratmak hedefleniyor. Tasarımcıları, şirketleri ve markaları sıra dışı ürün ve faydalı projeler üretmek yönünde teşvik eden yarışmaya katılım şartı ise eserlerin son 10 yılda tasarlanmış olması...

 

“A’ Tasarım Ödülü” alan tasarımcıları pek çok imkan bekliyor…

Uluslararası prestij ve tanınma vaad eden “A’ Tasarım Ödülü”nde dereceye giren tasarımcılara  aşağıda belirtilen imkanlar tanınıyor.

"Uluslararası tasarım mükemmeliyeti sertifikası, İtalya’daki gala gecesine davetiye, ödüllendirilen projenin online ve offline sergilenmesi, ödüllendirilen projelerin A2 posteri, en iyi projeler andacının basılı kopyası, lüks siyah kutusunda özel 3D baskılı metal ödül kupası, uluslararası hedef kitleye erişmek için projenin 20+ dile çevrilmesi, kazananla röportaj, basın bültenine hazırlık ve dağıtım, yazışmalarda “A’ Tasarım Ödülü Kazananı Logo”sunu kullanmak için lisans, ödüllü çalışmaların binlerce yayında tanıtılması, basın iş ortakları aracılığıyla medyada görünümü, ‘Dünya Tasarım Sıralamaları’na dahil edilmesi ve çeşitli pazarlama araçlarına erişim."

 

A’ Tasarım Ödülleri için ayrıntılı bilgi:

www.designaward.com

Yarışmaya online katılım:

competition.adesignaward.com/registration.php