otel dekorasyon

başa dön

Yenilikçi, Enerjik ve Eğlenceli The Student Hotel

The Student Hotel

Amsterdamda bulunan tasarım stüdyosu The Invisible Party, The Student Hotelin Delftteki en yeni tesisini markanın şirket içi tasarım ekibiyle işbirliği içinde tasarladı. Tüm ortak kullanım alanları, işyerleri, ortak çalışma alanı Collab ve tesis içi restoran The Commons dairesel tasarım ilkelerine göre oluşturulmuştur.

The Student Hotel, yenilikçilere ve kreatiflere, yaşamında yenilik yapmak ve oluşturmak isteyenlere, konaklama ihtiyacı olan öğrencilere ve toplulukların bir araya gelebileceği konuksever bir merkez olmayı amaçlamaktadır.

"Student Hotel için proje araştırmamızın temeli olarak şehrin teknik DNAsını ve tarihini ele aldık. Sonuçta bu projeye markanın sınırları içinde kendi kimliğini ve deneyimini verdi," diyor Görünmez Partinin kurucusu ve kreatif direktörü Vivian van Schagen.

Çok işlevli karakter ve binanın sayısız kamusal işlevi göz önünde bulundurularak, markanın eğlenceli karakterini gözden kaçırmadan, kullanılabilirliği dahil etmeyi başardı ve Öğrenci Oteli ile Delft Teknoloji Üniversitesi arasında görsel bir bağlantı oluşturuldu. Malzemeler, desenler, baskılar ve şekiller teknik bir temalar göz önünde bulundurularak özellikle tasarlanmıştır; bilgisayar ızgaralarından aerodinamik şekillere varıncaya kadar.
Tasarım Stüdyosu: The Invisible Party

Baş Mimarlar: KCAP

Şehir:Delft

Ülke:Hollanda

Fotoğraf: Steve Herud