otel dekorasyon

başa dön

Estensioni CAR-MET Koleksiyonunu

Estensioni

CAR-MET Koleksiyonunu

 

Estensioni, Car-Met koleksiyonunu tamamen İtalyan tasarımcıları ve işçilerine emanet etti ve çıkan sonuç herkes tarafından mutluluk verici oldu. Ürünlerin lansmanı Milano tasarım haftasında gerçekleştirildi. Vaktinin büyük bölümünü ofislerde geçiren insanlara ev sıcaklığında bir duygu verebilmek için tasarlanan mobilyalar sadeliği ve canlı renkleri ile dikkat çekiyor.

Günlük yaşamın içine çok rahat uyumlanabilecek, sade, zarif ve fonksiyonel çizgilere sahip olan tasarımlar özellikle küçük dairelerde çok rahat kullanılacak şekilde dizayn edilmiş.

Leonardo Fortino’nun sanat yönetmenliğini de üstlendiği Estensioni de en önemli noktanın her detayın, günler süren dikkatli çalışmalarla ön plana çıkarıldığı belirtiliyor.

 

Tasarımcı Valentino Ciampa Cigli Paula Studio minimal boyutlarda tasarlanan nesnelerin içinde bulundukları ortamda bir ekosistem oluşturacağını ifade ediyor. Tasarımların tarifini ise basitliğin zarafete dönüşme hali olarak aktarıyor.

Güçlü, yenilikçi karakteri ile gençlerle çalışan bir şirket olan Car-Met yeni Extensions serisi ile gerek renkler gerekse tasarımsal anlamda sıra dışı bir görünüm sergiliyor.

Geometrik şekillerin çok keyifli renklerle kombinlendiği Extensions, birçok formu iç içe, yan yana görme ve kullanma olanağı sağlıyor.