otel dekorasyon

başa dön

Giyotinli Cam ve Tente Sistemleri Kullanışlı, Uzun Vadeli ve Güvenli

İdea Giyotinli Cam ve Tente Sistemleri Kullanışlı, Uzun Vadeli ve Güvenli

İdea Tente Giyotin Cam Sistemleri olarak motorlu pergola ve giyotin cam imalatı yapmakta olup, yatırımlarını AR-GE çalışmalarına ayırarak daha iyi hizmet vermek için sektördeki yenilikleri yeni trendleri takip etmektedir.

İç Mimar Güner Onaran tarafından tasarlanan İdea Tente Ofisi yapılan işlerin de sergilendiği şık bir alandan oluşuyor 

Son yıllarda bir çok mekanda fonksiyonel bir çözüm olarak karşımıza çıkan, açılır kapanır pergola  tente sistemleri proje ve uygulamalarını da yapan İdea,bu konuda da müşterilerine uzun vadeli çözümler yaratıyor.

Kaliteli işçilik ve kaliteli ürün ikilisini bir arada tutarak uzman kadrosu, ekipmanları ve araç filosu ile özellikle satış sonrası desteği öp planda tutan firma, çalıştığı ekiplerin teknik alt yapı tabanlı olması konusunda son derece titiz bir yapıya sahip.

Giyotinli cam sistemi sunduğu avantajlar bakımından son zamanlarda alışveriş merkezlerinde, kafelerde ve restoranlarda,  bunun yanı sıra cam balkon, teras ve villaların kış bahçesi bölümlerinde kullanılmakta.

Giyotinli cam aynı bir giyotin gibi sabit cam bölümünün üzerine içerisi çelik tellerle kaplı kayış yardımı ile cam blokların kapanıp açılması ile çalışmakta. Giyotinli camın avantajı açık durumda iken çocuklar ve evcil hayvanlarınız için bir korkuluk görevi görmekte.

Sektörde kalite standartlarını belirleyen İdea Tente, Giyotin Cam Sistemleri konusunda müşterilerden gelen geri dönüşleri ciddiyetle değerlendirmekte ve yol haritasını bu geri dönüşler doğrultusunda belirlemekte.