otel dekorasyon

başa dön

Mermerle buluşan tasarımlar

Mermerle buluşan tasarımlar

ham:m’da, özgün ve yalın formlarıyla iç mekanlar için zamansız tasarım alternatifleri sunan Neos, Girift, Paytak ve Beyn’in yanı sıra ekmek tahtasından kaselere kadar çeşitlenen fonksiyonel mutfak gereçleri de mermerin sofistike ruhuyla biçimleniyor. 

ham:m, yaz mevsiminin sıcak atmosferini mermerin doğallığı ve ferahlatıcı etkisiyle karşılıyor. Dairesel formuyla dikkat çeken Neos yan sehpa, pirinç malzeme ve mermerin bütünleştiği tasarımıyla iç mekan dekorasyonlarında mermerin asaletini temsil ediyor. Formu ve boyutlarıyla fonksiyonel ve rahat bir kullanım sunan Neos’un tablası, tercihe göre ham:m bünyesinde yer alan Carrara, Toros, Purple ve Tiger Way mermerlerinden üretilebiliyor. Neos, hem iç hem de dış mekanlarda tercih ediliyor.

Masa, yan sehpa ve orta sehpa olarak üç farklı fonksiyonda tasarlanan Girift, mermer ve ahşap malzemeyle üretiliyor. Zamansız detaylarıyla farklı tarzlardaki mekan dekorasyonlarına hitap edebilen Girift, kullanım amacına göre farklı boyut ve tabla seçenekleri sunuyor.

Dikdörtgen formlu mermer tablanın metal iskelet üzerine oturtulduğu Beyn ise masa ve sehpa olmak üzere iki farklı boyut ve fonksiyonda üretiliyor. Beyn, tercihe göre dört farklı mermer çeşidiyle tasarlanıyor.

Mermer tasarımın hem iç hem de dış mekan dekorasyonlarındaki bütünleyicisi Paytak orta sehpa, mermerin doğal dokusunu yansıtan geometrik formuyla ön plana çıkıyor. Masif meşe malzemenin mermerin sofistike dokusuyla birleştiği Paytak,  sade tasarımı ve işlevsel boyutuyla iç mekanlarda esnek bir kullanım sunuyor.

Mutfakta da mermer asaleti

Mermerin dayanıklı ve kullanışlı olma özelliğini fonksiyonel mutfak gereçlerine yansıtan ham:m, ihtiyaçlara çözüm üreten tasarımlar ortaya koyuyor. Eski zaman mutfak gereçlerinin vazgeçilmez malzemesi olan mermer, Düz, Funda, Kürek ekmek kesme tahtaları ve Göbekli, Hacıyatmaz gibi fonksiyonel tabak ve kase tasarımlarıyla günümüz mutfaklarındaki yerini alıyor.