otel dekorasyon

başa dön

Antreler için şık ve kullanışlı öneriler

Antreler için şık ve kullanışlı öneriler

Crate and Barrel, evlerinizin girişine ilham kaynağı olurken, saklama ve teşhir alanı konusunda da hayatı kolaylaştırıyor.

Crate and Barrel’ın antre önerileri arasında yer alan Clairemont Konsol, antika görünümünün yanı sıra, bronz kaplama ve cam karışımı tasarımıyla Fransız Art Deco tarzının rafine şıklığını sergiliyor. Evlerinizin girişine ilham verecek olan Clairemont Konsol’un yapımında antika ayna camların kırılmaz cam özelliği bulunuyor.

Ev dekorasyonunda uyumu sevenlere Clairemont Konsol’u Vera Masa Lambası ile tamamlayabiliyor. Bu ikili antrelere sıcak ve sofistike bir görünüm kazandırıyor. Vera Masa Lambası’nın parıltılı ve metalik renkleriyle kombinlenebilen Clarus Kare Kutular ise ufak süs eşyalarınızı ve elinizin altında bulundurmak istediğiniz anahtarlarınızı şıklıkla saklamanızı sağlıyor. 

El ile şekil verilmiş demir tabanı ve damarlı gül ağacından gövdesiyle Jada Büfe, sandık mobilyalara lüks bir yorum kazandırıyor. Depolama kapasitesiyle antrelere farklı bir hava katan Jada Büfe, ayakkabılarınızı veya oyuncak gibi eşyaları, düzenli bir şekilde saklayabilme imkanı sunuyor. Crate and Barrel’ın ilham kaynağı ürünlerinden Yukon Konsol, organik malzemeleri ve minimalist görüntüsüyle evinize rustik bir hava kazandırıyor. Her parçası yapıldığı ağacın karakteristik özelliklerini taşıyan Yukon Konsol, özgün tasarımıyla göz kamaştırıyor. Antrenin olmazsa olmazlarından Truro Askılık, mango ve işlenmiş ahşabın uyumunu piramitte buluşturuyor.