otel dekorasyon

başa dön

Vondom ile doğadan esinlenen tasarımlar

Doğadan esinlenen tasarımlar

İspanyol tasarım şirketi VONDOM, sıra dışı mobilya tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Ünlü tasarımcılarla çalışan şirketin yeni koleksiyonlarından biri de Studio A-cero tarafından oluşturuldu.

VONDOM, iç ve dış mekan mobilyaları için yeni bir anlayış geliştirme fikrinden ortaya çıkmış. Dekorasyon alanlarında kullanılan tekstil, metal, cam, yeni rotasyonel kalıplama vb malzemelerin yenilikçi süreci hızlandırmasına yönelik de çalışan şirket; deneyim, teknik beceri ve yaratıcılığın birleştiğinde daima yenilikçi ve mükemmel ürünlerin ortaya çıkacağına inanıyor.

Beş elementin tasarıma yansıması

Sade ve doğal görünümüyle mekanlara farklılık katan yeni koleksiyonda beş ürün yer alıyor: Foc, llum, Aigua, Luft ve Fang. Doğadaki beş elementin karakteri ve sonsuzluğu nedeniyle üzerimizde büyük bir cazibesi olduğunu belirten tasarımcı şirket, sonsuzluğun boyutlarını ürünlere de yansıtmış.

 

Ürünün doğal güzelliği arayışı içinde olan VONDOM, onlara kendi kişiliğini veren ve her daim akılda kalan çağdaş tasarımlarla kendi sanatını yaratmak için çalışıyor.

 

Yarattığı ürünler, iç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılmakta ve kullanılan malzeme kalitesi sayesinde her türlü hava koşuluna karşı dayanıklı. Yüzde yüz geri dönüşümlü malzemelerin kullanıldığı VONDOM ürünleri, dünyanın en iyi tasarımcıları tarafından tasarlanmakta.