otel dekorasyon

başa dön

ONS İncek Residence satış ofisi WAF ödülü ile renklendi!

ONS İncek Residence satış ofisi
WAF ödülü ile renklendi!

Renkli cam panelleri ise ONS İncek konut projesinin karakterine uyum gösteren ONS İncek Rezidans Showroom ve Satış Ofisi, WAF 2015 'Yenilikçi Renk Kullanımı Ödülü’nü Türkiye’ye getirdi.


ONS İncek Rezidans Showroom &Satış Ofisi, dünyanın dört bir yanından gelen rakiplerini geride bırakarak WAF 2015 'Yenilikçi Renk Kullanımı Ödülü’nün sahibi oldu. Yazgan Mimarlık Tasarım’ın imzasını taşıyan ONS İncek Rezidans Showroom ve Satış Ofisi’ni görünür ve dikkat çekici kılan renkli cam panellerden oluşan cephesi, kulelerin cephelerinde kullanılan jüriden tam not aldı.

Renklerle görünür kılındı
ONS İncek, Ankara’da 45 bin metrekarelik yeşil alanın içinde 992 daireden oluşan üç renkli kuleden oluşan bir konut projesi. Hayata renk katan binaları balkon kültürüne yenilikçi bir çözüm getiriyor. Dünyanın birçok yerinde mimari, iç mekan ve peyzaj projelerine imza atan Yazgan Mimarlık tarafından yapılan satış ofisi renkli cam panellerden oluşan tasarımı da konut projesinin renkliliğini taşıyor. Çok katlı yapının  tüm taşıyıcı kolon, perde ve kirişleri brüt beton olarak inşa edilmiş. Böylece konut projesinin mimari dili ile uyum sağlanmış. Gri fon üzerinde dikkat çeken renkli camlarla satış ofisi uzaktan bile rahat bir şekilde görünür kılınmış.

Satış ofisinin iç kurgusu ise büyük bir maket etrafında şekillenmiş serbest bir plan olarak yapılmış. Ziyaretçilerin rahatça dolaşabilmesi için tüm detayların düşünüldüğünü projede özel ofisler üst katta konumlandırılırken, konutların maketi ve satış temsilcileri zemin katta bulunuyor.

Satış ofisinin bodrum katında mobilyaları ile döşenmiş üç adet örnek daire yer alıyor.