otel dekorasyon

başa dön

Maroc Stone Fas Kazablanka Doğal Taş ve Mermer Fuarı için geri sayım

Maroc Stone Fas Kazablanka Doğal Taş ve Mermer Fuarı için geri sayım!

Dünya ticaretinin kilit noktalarından biri olan coğrafyada Pyramids Grup Fuarcılık’ın 22 yıllık tecrübesi ile düzenlenecek olan Moroc Stone - Fas Uluslararası Mermer ve Doğaş Taş Fuarı, Kazablanka Uluslararası Fuar ve Konferans Merkezi (CICEC)’de 14-16 Ocak 2016’da sektör temsilcilerini bir araya getirecek. İMİB- İstanbul Maden İhracatçıları Birliği ve Association Marocaine Des Marbriers desteğiyle gerçekleşecek olan fuar son trend mermer ürünlerinin sergilenmesi için hazır.

Türklerin çıkarma yapmasının yanı sıra İspanya, Portekiz, İtalya, Hindistan, Çin, İran ve Pakistan’dan milli katılımcıları olan fuar; Fas’ın coğrafi konumunu da göz önüne alarak Afrika’dan gelecek olan alıcıları aynı çatı altında buluşturacak. Batı Avrupa için de iyi bir ticari pazar olan Fas, Pyramids Group’un 22 yıllık Orta Doğu Bağlantılarıyla Katar, Kuveyt, Tunus, Cezayir, Ürdün,  Filistin, Arap Emirliklerini de fuarda bir araya getirecek.

Kazablanka kaliteli ve uygun fiyatlı konaklama seçenekleri, Akdeniz iklimi, sahilleri ve tarihinin yanında ayrıca Fas’ın en büyük ticaret limanı konumundadır. Moroc Stone Fuarı hem katılımcılar hem de ziyaretçiler için güzel ve verimli bir ortam sağlayacaktır. Kazablanka tarihi, coğrafi, ekonomik ve lojistik özelliklerini bütünleştirerek ticaret ve turizmi bir araya getiren bir platform oluşturmaktadır.

Kazablanka Fas ticaret hacminin %80inin transferinin yapıldığı, Fas’ın en büyük şehri ve limanıdır. Afrika’nın dışarıya açılan kapısı konumundaki Fas, güvenliği, ekonomik ve politik istikrarı ile kıtayı Orta Doğu, Avrupa ve denizaşırı ülkelere bağlar.