otel dekorasyon

başa dön
01 NİSAN
1917 defa Okundu

Yangına karşı dayanıklı kapılar

Soner Mimarlık tarafından hem mühendislik hem de mimarlık bilgi birikimleri kullanılarak geliştirilen ve üretilen Doorson ahşap kapılar, yangına karşı dayanıklılığıyla yaşam alanlarının güvenliğini arttırıyor.

Estetik formlu ve fonksiyonel Doorson kapıları, hammadde ahşabın üstün teknoloji ile harmanlanmasıyla üretiliyor. Projeli işler için farklı tasarım alternatifleriyle sunulan Doorson, müşterilerine kaliteli malzeme ve işçilik montaj garantisiyle sunuluyor. Doğaya karşı saygılı, insan sağlığına zararsız doğal malzemelerle imal edilen ürünler hakkında bilgi veren Doorson yetkilileri, kapıların her birinin fırınlanmış ladin ya da köknar ağacından üretildiğini belirtiyorlar. E1 sınıfı orman ürünleri, E1 sınıfı tutkal, TSE normlarına uygun aksesuarlar, kurşun içermeyen dolgu ve lake astarlı son kat boya kullanılarak imalat gerçekleştirdiklerinin altını çiziyorlar. 

Efectis Era Avrasya, Doorson yangın dayanımını belgeledi!

Ahşabın zarafetine ve kalitesine, yangına dayanıklılığı ekleyen Soner Mimarlık ekibi, son günlerde bunu bir belgeyle taçlandırdıklarını bildiriyor. 60 yıldan uzun bir süredir yangın güvenlik mühendisliği, yangın testleri ve ürün belgelendirme hizmetleri konusunda hizmet sunan uluslararası Efectis Era Laboratuvarları'nda yapılan testler sonucunda, Doorson kapılarının 1200 derecelik sıcaklığa tam olarak 2 saat 3 dakika bir dayanım sergilediğinin bilgisini veriyorlar. Bu derece uzun süreli bir dayanımın Türkiye'de bir ilk olduğunu belirtirlerken,  bu güvenlik harikası kapıları özellikle oteller, yurtlar, hastaneler, okullar, iş merkezleri ve rezidanslar için öneriyorlar.

Kalite Garanti Belgeleri: ISO 9001:2008, OHSAS 18001:2007, PYROPLEX, GOST-R