otel dekorasyon

başa dön
01 NİSAN
1132 defa Okundu

26. Anfaş Hotel Equipment Fuarı %26 büyüdü.

21 Ocak 2015 Çarşamba Günü konuklarına 26. defa kapılarını açan Anfaş Hotel Equipment Fuarı'nı, ……rakam gelecek……… sektör profesyoneli ziyaret etti.

Antalya Valisi Muammer Türker, Gümrük ve Ticaret Bakan Yardımcısı Fatih Metin, Ak Parti Antalya Milletvekili Sadık Badak, Antalya Emniyet Müdürü Cemil Tonbul, Büyükşehir Belediye Başkanvekili Bahattin Bayraktar, ATSO Yönetim Kurulu Üyesi Ali Bahar, Anfaş Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa ÇALIK ve üst düzey protokol tarafından açılışı gerçekleştirilen 26. Anfaş, başarılı bir profil sergilenen dört günün ardından sona erdi.

408 katılımcı firma 3500'ün üzerinde marka...

Turizm sektör temsilcilerinin ve markalarının kendilerini tanıttığı fuar süresinde, ulusal ve uluslararası 408 katılımcı firma ile 3500'ün üzerinde marka ziyaretçileriyle bir araya geldi. Bu yıl ofis konforunda "VIP ikili iş görüşmesi” gerçekleştirme imkanı bulan yatırımcı ve üreticilerinden pek çoğu, ulusal ve uluslararası projelere imza atarak, satış grafiklerini yükseltme imkanı buldu.

Projem Dergisi de ANFAŞ 2015'teydi…

Yıllardır turizmde mimarinin önemine değinen; tedarikçilerden yatırımcılara, reklamverenlerden  sektör temsilcilerine kadar geniş bir hedef kitleye ulaşan Projem Dergisi, bu yıl da fuar standında profesyonelleri ağırladı. Onların ihtiyaçlarını dinleyerek, sektörel bilgi akışına katkı sağlayacak pek çok görüşme yaptı. Artık yerelden ulusala seslenen ekibiyle birlikte, 2015 yılı projelerini hedef kitlesine aktarabilme imkanı buldu.